Přejít k hlavnímu obsahu

Členství

Dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou členství v České společnosti pro ochranu před zářením.

 

Řádnými členy

ČSOZ mohou být fyzické osoby s ukončeným vysokoškolským nebo středoškolským vzděláním, které jsou činné v oblasti ochrany před ionizujícím zářením nebo v oblastech těsně souvisejících.

 

Mimořádnými členy

mohou být právnické osoby, jejichž činnost se vztahuje  k  ochraně před ionizujícím zářením

 

Jaké výhody přináší toto členství? Jako řádní členové budete pravidelně informováni elektronickou poštou o aktivitách společnosti naší i o aktivitách společností zahraničních, o pořádaných akcích, seminářích i novinkách v oboru, můžete svým rozhodnutím zasahovat do všech výše uvedených aktivit společnosti.

 

Přihlášky

Pokud máte zájem o členství ve společnosti, vyplňte prosím přiloženou přihlášku pro fyzické osoby nebo přihlášku pro právnické osoby a zašlete ji na adresu sídla společnosti : ČSOZ, k rukám paní Michaele Kapuciánové, Bartoškova 28, 140 00 Praha 4.

 

Členské příspěvky

Členské příspěvky jsou:

  • 300,- Kč fyzická osoba SŠ, student a důchodce
  • 500,- Kč fyzická osoba VŠ pracující (zahrnuje i příspěvek do IRPA)
  • 3000,- Kč právnická osoba.

Příspěvek je třeba uhradit na účet 2101704962/2010 každoročně do konce dubna nebo zaplatit v hotovosti pokladníkovi ČSOZ.

Pro platby ze Slovenska jsou údaje účtu následující:

IBAN: CZ24 2010 0000 0021 0170 4962 SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX  
Ze Slovenska lze hradit platby v EUR v ekvivalentu hodnoty členského příspěvku. Aktuální kurz, který použijete k převodu z CZK na EUR, je k dispozici na www.fio.cz. Platba v EUR na účet u Fio banky je bez poplatku, pokud ji zadáte jako SEPA platbu, nikoli jako platbu do zahraničí. Více informací je zde: https://www.fio.cz/bankovni-sluzby/platebni-styk/cr-sr