Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Nacházíte se zde: Úvod / Akce v roce 2018 / Dny radiační ochrany 40. ročník

Dny radiační ochrany 40. ročník

Čas 05.11.2018   12:00
09.11.2018   12:00
Místo Mikulov
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

 

Mimo jiné si chceme připomenout události a osobnosti, které dny radiační ochrany provázely v minulosti, prosíme o zapůjčení jakýchkoliv dokumentů (fotografií, listinných památek, plakátů či jiných tiskovin, apod.) a my z nich připravíme informační panely.

Opatrujete-li nějaký starý přístroj, který byste byli ochotni zapůjčit na výstavku historických měřidel, prosíme o jeho zapůjčení po dobu konference.

Jste-li v kontaktu s některým z bývalých kolegů, kteří již aktivně nepracují, poskytněte nám kontakt a my ho rádi na koferenci pozveme.

Protože naše konference nemá dosud logo, rozhodli jsme se vyhlásit soutěž o jeho grafický návrh. Vítěz obdrží finanční odměnu, bližší informace k soutěži naleznete na webu konference www.dro2018.cz.

Mezi významné změny v programu konference patří zařazení jednodenní paralelní sekce. Touto změnou se nám podaří vyšetřit dostatek času pro společný čtvrteční výlet.

Jako jedno z překvapení, a doufáme že příjemné, jsme pro Vás zajistili tisk speciálního čísla časopisu Radiation Protection Dosimetry. Toto číslo bude tvořeno Vašimi příspěvky a náklady na tisk budou hrazeny z vložného. Informace k tvorbě a přijímání příspěvků jsou uvedeny (a budou dále aktualizovány) na webu konference.

V případě, že byste byli ochotni s námi na přípravě vzpomínkové části Dnů radiační ochrany spolupracovat ať už poskytnutím historických materiálů či jakkoliv jinak, jste vítaní, kontaktujte nás na konfereční adrese a staňte se členy organizačního výboru! Stejně tak nás kontaktujte v případě jakýchkoliv dotazů či přání.

Těšíme se na setkání s Vámi v Mikulově a doufáme, že se nám společnými silami podaří si letošní slavnostní ročník užít co nejlépe jak po stránce odborné, tak i společenské.

Organizační výbor konference XL. DRO

Více informací o této události...